با سلام و احترام؛

اخیراً برای حل مشکلات به موردی رسیدیم که بخاطر اولویت و اهمیت مسئله، بنا گذاشتیم با کمک و یاری شما عزیزان همت کنیم و فردی رو به آغوش خانواده‌اش برگردونیم…

در قسمت پایین‌تر داستان زندگی فرد بصورت خلاصه برای شما آورده شده.

قصد داریم در تاریخ ۹۹/۰۹/۰۹ به نیت امام جود و بخشش، امام جواد(ع) زندگی این خانواده با ۴ فرزند رو کمی آرامش ببخشیم…

“مبلغ مورد نیاز ۱۰ میلیون تومان تکمیل شد”

 1. میتونید از فرم پرداخت آنلاین زیر استفاده کنید.
 2. میتونید به یکی از حسابهای کانون با مشخصات زیر واریز انجام بدید:
  1. شماره کارت: ۵۰۴۱۷۲۱۰۴۲۹۷۴۶۳۵
  2. شماره حساب: ۱۰٫۵۱۵۵۹۹۲٫۱
  3. شناسه شبا: IR460700001000225155992001
کلیه شماره حساب و کارت به نام “کانون خیریه آسمان” در بانک قرض‌الحسنه رسالت هست.
این فرد در سال ۷۴ با قبولی در استخدامی ذوب آهن اصفهان مغازه و زندگی خودش در شهرکرد رو میفروشه و با خانواده به فولاد شهر میره. بعد از یکسال ذوب آهن تعدیل نیرو میکنه و ایشون رو اخراج میکنن.پس از اون خرید فروش ماشین و خرید غلات انجام میده که در هر کدوم ازین کارها ناموفق بوده. بعد ازین توی یه سنگ شکن مشغول کار میشه که متاسفانه پاش بصورت بدی میشکنه.. بخاطر ۶ ماه استراحت این حادثه ۲۰ میلیون غرامت بهش پرداخت میکنن و از کار بیکارش میکنن.. با فردی آشنا میشه که صادرات زعفران انجام میداده و قرار میشه ایشون زعفرون بفرسته دبی و فرد دیگری براش توی دبی بفروشه.. دوبار این کار رو انجام میده و سود خوبی گیرش میاد… بار سوم که معامله حدود ۲۰۰ میلیونی بوده رو به دبی ارسال میکنه.. متاسفانه اون فرد مورد معامله متواری میشه و به نوعی سر این بنده خدا رو کلاه میذاره.. بخاطر چک هایی که داشته میره غذای خانگی راه میندازه که کارش هم میگیره.. درین بین بخاطر چکهای قبلی حکم جلب براش میدن و ایشون رو میبرن زندان.. آشپز هم در حق اینها نامردی میکنه و کلیه یخچال و لوازم آشپزخونه رو برای خودش برمیداره و میره… که کلی بدهی برای ایشون به جا میذاره..
ایشون چهار فرزند دارن که متاسفانه بدلیل شرایط نامناسب محیط زندگی، توسط خاله های بچه ها نگهداری میشن که خود اون بندگان خدا هم مشکلات عدیده ای دارن..
خیلی از مبالغ بدهی ها رو خیرین تقبل کردن و طلبکارها گذشت کردن و از حدود ۴۵۰ میلیون مبلغ بدهی، ۱۰ میلیون تومن تا آزادی ایشون هست که انشالله با همراهی شما حل میکنیم.

بنده (مسئول کانون آسمان) شخصا با خانم ایشون صحبت کردم و بنظرم رسید مهم‌ترین کاری که میشه برای سروسامون دادن به یه خانواده با چهارفرزند کرد؛ آزادیه این پدره… پدر اهل کار و تلاشه و مطمئنا اگر آزاد بشه آسیبهای اجتماعی کل خانواده بهبود پیدا میکنه.

فرم پرداخت گلریزان ۹۹

ممنون از یاری شما.. مبلغ مورد نظر تامین شد..

بخاطر تکمیل مبلغ، فرم پرداخت غیر فعال شده ./

 • مبلغ مورد نیاز: ۱۰ میلیون تومان
 • شروع گلریزان: اول آذرماه ۹۹
 • تاریخ مد نظر: ۹۹/۰۹/۰۹

خدا قبول کنه…